Obr.
...
             
 


Situace: V hradu hlídaném drakem je uvězněna krásná princezna. Tady je přiběh, jak to dopadne, když tam dorazí různí metalisti coby rytíři.


Power metal: Metalista přijede na bílém jednorožci, unikne drakovi, zachrání princeznu a pak se s ní miluje v kouzelném lese.

Thrash metal: Metalista přijede, bojuje s drakem, zachrání princeznu a vošuká ji.

Heavy metal: Metalista přijede na harleyi, zabije draka, dá si pár piv a vošuká princeznu.

Folk metal: Metalista přijede s přáteli, kteří hrají na akordeony, violy, flétny a spoustu dalšich podivných nástrojů, drak usne (z všeho toho tancování). Pak všichni odjedou…..bez princezny.

Viking metal: Metalista připluje na lodi, zabije draka svojí velkou sekyrou, stáhne ho z kůže a sní. Znásilní princeznu k smrti, ukradne její věci a před odjezdem zapálí hrad.

Death metal: Metalista přijede, zabije draka, vošuká princeznu, zabije ji a odjede.

Black metal: Metalista dorazí o půlnoci, zabije draka a nabodne ho na kůl před hradem. Potom vošuká princeznu do zadku, vypije její krev během rituálu před tím, než ji zabije. Pak ji nabodne na kůl vedle draka.

Gore metal: Metalista přijede, zabije draka a rozhází jeho vnitřnosti před hradem, vošuká princeznu a zabije ji. Potom ji znova vošuká, rozpáře břicho a sní její vnitřnosti. Potom to, co zbyde, vošuká ještě jednou, spálí mrtvolu a ješte jednou vošuká.

Doom metal: Metalista přijede, spatří jak je drak obrovský, pomyslí si, že ho nemůže nikdy přemoct, potom propadne depresím a spáchá sebevraždu. Drak ho sní a princeznu si dá jako dezert. A to je konec smutného příběhu.

Progressive metal: Metalista přijede s kytarou a zahraje 26 minutové sólo. Drak se z nudy zabije sám. Metalista dorazí do princezniny ložnice, zahraje další sólo s použitím všech technik a melodií, které se naučil v posledním roce na konzervatoři. Princezna uteče a vydá se hledat heavy-metalistu.

Glam metal: Metalista přijede, drak se začne smát, když uvidí jeho zjev a nechá ho projít dovnitř. Poté, co vejde do hradu, ukradne princezně make up a začne natírat hrad nádhernou růžovou barvou.

Nu-metal: Metalista dorazí v Hondě Civic a pokusí se bojovat s drakem. Jenže uhoří, když jeho pytlovité oblečení chytne plamenem.

Redneck metal: (Kabáti,…): Metalista dorazí na fichtlovi, draka vožere, pobleje, s princeznou si pořídí deset blbých dětí a pak jde pro vidle a vykydá hnůj v maštali.

Speed Metal: metalista se uhoní k smrti, ještě než dojde k hradu.

Speed Metal verze 2:
Princ rychle a jednoduše přiběhne, draka rychle a jednoduše zabije svým hlasem, rychle a jednoduše vošuká princeznu. A stejný postup opakuje minimálně na dalších deseti hradech….

NS black metal: Přijede tankem Tiger, draka uhajluje k smrti a princeznu zplynuje, neboť nebyla arijského původu.

White metal: Nějací divní poutníci přijdou s další částí Ježíšova kříže. Drak kříž během okamžiku změní na popel a tak na něj pošlou křížovou výpravu.

Atmospheric metal Ještě dřív, než se k drakovi dostanou, chcípnou únavou z neustálého tahání jejich nástrojů.

Speed metal: Metalisti přijedou a začnou si dělat z draka srandu. Ten se rozbrečí a zemře žalem. Pak si začnou dělat srandu i z princezny a ta se přidá k jejich skupině jako ženský vokál a jdou si dělat srandu z někoho dalšího.

Industrial metal:
Postaví vedle hradu továrnu a všichni se udusí jejími zplodinami. Hrad se začne rozpadat a tím je nádherné dílo Glam metalisty nenávratně zničeno.

Symphonic metal:
Dorazí celý orchestr a vytvoří z hradu veliké mraveniště. Drak tedy má zásoby na zimu.

Gothic metal:
Přijede, draka zkrotí a jde se s princeznou kochat pohledem na půlnoční hřbitov

Necro metal (podle Necrosortha - www.necrosorth.cz):
Týpek přifrčí, s drakem si dá panáka správně uleželý krve, pak zabije princeznu, s drakem jí sežerou na půl, jejíma ostatkama vyzdobí sklep hradu a tam se ubytuje. Na píchání si jde vykopat nějakou řádně odleželou. :-)))

Speed metal (podle P.D.Z.):
Ještě taky kolem projede speed metalista, ale drtí to tak rychle, že si zámku ani nestihne všimnout, takže ho z koně sestřelí jedině dávka drakova semene, protože si konečně na princezně může nerušeně "zajezdit" !!!

Alternative metal (podle carlose):
Přijede týpek s dredami, s drakem zahulej a zatripujou a drak se promění v urostlého černocha. Společně ztripujou princeznu a ošukaj na gangbang. A jestli neumřeli šukaj jí dodnes.:-)

Cyber metal (podle Dina):
Metalista se rafinovaně teleportuje drakovi do zad, načež ho ze zálohy eliminuje několika zkušenými ranami robusním samplerem NN-19 (vyzkoušel si to napřed 10x v simulátoru). Pak se teleportuje k princezně, uskrtí jí H-čkem z jeho sedmistrunky, naskenuje si ji a udělá jí to ve virtuální realitě. Pak se odloguje z hradu a půjde na kolu.

Speed metal podruhé (podle Black Emperora):
Metalista vběhne do hradu, ošuká princeznu a zase uteče tak rychle, že si ho drak ani nevšimne.

White (křesťanský) metal (podle Black Emperora):
Metalista vejde do hradu, draka soustavným kázáním obrátí na víru a princeznu odvede do kláštera.

Hard core (podle Black Emperora):
Hardkórista vrazí do hradu a draka seřve tak, že sám popadne princeznu a letí ji vrátit.

Symphonic metal (podle Blackenda):
Dorazí celý orchestr a vytvoří z hradu veliké mraveniště. Drak tedy má zásoby na zimu.

Gothic metal (podle Blackenda):
Přijede, draka zkrotí a jde se s princeznou kochat pohledem na půlnoční hřbitov.

Tranz metal (podle Dwarfa):
Přijede metalista stopem, zabije princeznu, vošuká draka a odevede si ho do kapely.

Neo(melodic) metal (podle Dwarfa):
Přijede metalista na kole, drak ho vočuká a zabije je oba.

Metal core (podle Feara):
Metalisti dorazili k mohutným hradbám. Bojovník Max zařval svým brutálním hlasem: ,,Tak se ukaž bestie!!!". Vylezl dragon a svým buzerantským hláskem zahlásil: ,,No pojď, pojď - už na Tebe čekám cukroušku". Všichni metalisti naskákali na koně a brali ho co to dalo, jen Aleš, princ zvaný Brichta zůstal a vstoupil do bran hradu. Výsledek jejich společného páření vyhrál s přehledem TV reality show VYVOLENÍ.

Když přijede nemetalista (podle Charlieho):
Drak bude smutně koukat na jeho gelík, co má na palici, korále přitáhnuté na krku a na tričko s nic neříkajícím číslem, které vypadá jako roláček. Pak si smutně poslechne tu poslední nejpitomější předělávku hitu ze 70. let z jeho véčka co má na krku na šňůře pověšený jako prvňáček klíče. A bude s princeznou v dáli vyhlížet, jestli nejede nějakej metalista.

Grind core (podle Osiho)
One ... two ... three ... four ... DRAAAAAAK!!!!

Death metal /opeth/ (podle dryiada):
Rytier draka trapi neustalym growlovanim, ale drak sa jak zhypnotizovany pozera na jeho dlhe vlasy. potom zacne spievat cistym hlasom a drak za donho zalubi. Uvazni ho tak isto ako princeznu, kupuje mu darceky a vselijako si ho rozmaznava. kedze sa rytier nudi, spieva a hra na gitaru, co sa princezne v susednej izbe samozrejme paci. Drak rytiera poziada o ruku, ale on odmietne, lebo lubi princeznu. Drak umrie od zialu a ti dvaja samozrejme ostanu spolu.

Dodatek k powermetalu (podle mejly)
... a postaví třicetimetrovou sochu na paměť této události.

Animal metal (podle Stiiny:D):
Přijede metalista, ošuká draka a zabije princeznu...:D

Necro Metal (podle Crematora)"
Necro metalista přiběhne s márama, zabije draka, odveze ho na hřbitov, zabije princeznu, odveze ji na hřbitov,... a když už nemá co zabíjet, tak jde na hřbitov... vyhrabat si starší a uleželejší...

Diskáč (podle Marketky):
Diskáč nepřišel ... protože to je ještě panic a leští bambus doma :D

Skinmetalista (podle Fallschirma):
Přijede jich deset a zabouchaj na vrata od hradu. Drak jim otevře, slušně pozdraví a hned dostane pulitrem do hlavy. Začne se s nima rvát a devět jich zabije. Ten poslední ho nakonec udolá a jde k princezně. Ta když uvidí jeho mikinku Lonsdale se k němu rozeběhne a jednu mu natáhne. Skinmetalista (když zjistí, že je sám) se dá na útěk do nejbližší hospody...........

Všichni za jednoho ...(podle tra):
Vsichni metalisti se sejdou pod hradem, drak umře smíchy…metalisti nadšený snadným úspěchem se ženou ojet princeznu, tam zjistí že se žádnýmu z nich nepostaví. Princezna je ojede umělákem a vykopne z hradu.. EnD

Industrial Metal
Po náročné 12-tihodinové šichtě ve slévárně přijede Industrial Metalista na navrtávacím pásu se zemní soupravou, začne plnou silou mlátit olověnou trubkou do drakovy popenice, tomu z toho randálu rupnou ušní bubínky a odstěhuje se do domova pro neslyšící... Cesta k princezně je tudíž volná, nicméně IM je tak zabrán do své hlukové performance, že ho musí princezna nakonec uplatit novou rozbrušovačkou... Společně pak vydají 3-hodinové CD s názvem "Post-Dragon Society"..

 

 
Top Affiliates
 
     
www.korn.cz M-L Sepultura In Flames Trivium Soilwork
   
     
TOPlist
   
           
             
               
obr2